top of page

Hakkımızda

Hakkımızda;

1956 yılında Ankara Denizciler Caddesinde dört masalı küçük bir lokanta olarak hizmet yolculuğuna başlayan ULUDAĞ KEBAPÇISI lezzete adını vererek, müşterilerinin beğenisi ile gelişimini sürdürmüştür.

1985 yılında ULUDAĞ adı ve kalitesi, ULUDAĞ ET LOKANTASI unvanıyla, İstanbul’un nadide semtlerinden biri olan FLORYA’da, deniz kenarında ve Tarihi Atatürk Deniz Köşkü’nün hemen yanıbaşında, yeşil ile mavinin kucaklaştığı eşsiz manzarasıyla siz değerli İstanbullular ile tanıştı.

Özel organizasyonlarınız, düğün, davet, doğum günü kutlamalarınız, iş yemekleriniz ve iş toplantılarınız, kokteylleriniz ve tanıtımlarınız için tüm teknik ekipmanlarla donatılmış projeksiyonlarınızı sunabileceğiniz deniz manzaralı 250 kişilik özel toplantı salonumuz mevcuttur.

Doğal güzelliklerin lezzetle buluştuğu ULUDAĞ ET LOKANTASI 800 kişilik kapalı yemek salonu, yeşillikler arasında 1200 kişilik deniz manzaralı bahçesi, 400 kişilik kafeteryası, geniş otoparkı ve çocuklu ailelere rahat ve huzurlu yemek imkânı sunan kapalı ve açık çocuk oyun parkları ile sizlere her zaman keyifli anlar sunmaktadır.

Kafeteryamız her gün sabah 08:00, gece 02:00 saatleri arasında sizi ve de değerli misafirlerinizi ağırlamak için hizmet vermektedir.

Günün her saati kahvaltı menüsü ayrıca, pazar sabahları açık büfe kahvaltımızla hizmetinizdeyiz. Kalite, lezzet ve hijyen vazgeçilmezlerimizden olup ürünlerimizi temin ettiğimiz kuruluşların hepsi Gıda Üretim Sertifikası ve Gıda Sicil Belgelerine sahiptir. Kullandığımız ekipmanların tamamı Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının standartlarına uygundur.

Güneş her sabah yeniden doğar; Lokantacılıkta da; her gün, her şey yeniden, taze başlar.

Burhan ULUDAĞ

Hakkımızda Anasayfa Bağlantısı
Burhan Uludağ 1956, Uludağ Et Lokantası
bottom of page